Gdańska szkoła języka polskiego

To nauka mówienia i rozumienia

Na kursie polskiego najważniejsza jest komunikacja

. Tego uczymy. W tym się specjalizujemy. W tym jesteśmy najlepsi.

Dla kogo został przygotowany kurs języka polskiego?

W każdym z tych przypadków znajomość języka polskiego okazuje się bardzo ważna. Nie tylko umożliwia nawiązanie prawidłowej komunikacji z pozostałymi osobami zatrudnionymi w firmie, ale znacznie przyspiesza dopełnienie formalności w urzędach, a także załatwienie innych rzeczy, związanych np. z wynajęciem mieszkania.

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców, przygotowywane są z uwzględnieniem specyfiki wykonywanego zawodu, a także branży, w której Państwa firma działa. Wszystko po to, aby w pierwszej kolejności przyswajać podstawy, wraz z najczęściej używanym w pracy słownictwem. Pozwala to na szybkie wdrożenie pracowników w życie firmy i przygotowanie ich do właściwego wykonywania obowiązków.

Wszystkie zajęcia prowadzone są pod przewodnictwem doświadczonych polskich natywistów. Nie tylko dbają oni o przebieg nauki zgodnie z harmonogramem, ale również stanowią źródło cennych informacji o polskiej kulturze i obyczajach. Dzięki temu, kurs języka polskiego staje się swoistym, naturalnym przygotowaniem do życia i pracy w Polsce.